Тексти листів та листівок від Миколи Мушинки до Тетяни Фролової та Лайоша Молнара

Дорога Танечко і Лайоше!
Шлемо вам щирий привіт від «самого синего в мире» Чорного моря. Взяли із собою останню верстку «Стежки». Кожний, хто її читає – захоплений. Негайно, після повернення додому, пускаємо в друк. Якби знайшлися спонсори у Львові -телефонуйте нам негайно – підвищимо тираж для Львова. На жаль, у Львові та Білозірці презентація може бути не раніше грудня.
У жовтні летимо з Магдою у Канаду, у вересні – у Хорватію., а в листопаді – в Італію. В Одесі перед Конгресом відпочиваємо. Готуємо Вашу подорож до моря. Погода тут чудова, море тепленьке, а вітер – легенький.
Цілуємо Микола і Магда Мушинки.

Дорогенькі Таню, Лайошу й Сашко! Щиро дякую вам за чудовий новорічний подарунок – аж 20 «Крижаних дівчинок». Буде радість внучатам і діточкам Пряшівської української школи.
Вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим, яке ми вже відсвяткували, а у вас воно перед дверима. Христос рождається!

Наші дорогі друзі!
Великою і приємною для нас несподіванкою стала остання посилка з 15 примір. «Казка за казкою» і трьох «Співаю серцем». Читаємо немов Святе Письмо (переважно в ліжко) і захоплюємось. Буде лектура для внучат.
Я мав виїхати на два місяці в Україну, для чого потрібне офіційне запрошення від Львівського університету. Словацький уряд дав мені стипендію, а Львів запрошення не вислав, отже, не поїду. Шкода. Після Криму ми побували у Польщі, Югославії, Гуцульщині (Коломия, Криворівня, Ясеня), Буковині (Чернівці), а зараз готуємося у Чехію, на конференцію в Ужгород 17.11.
Микола, Магда 2000 рік.

Бажаємо Вам щасливі й веселі Різдвяні свята, багато здоров’я, сил і спокою в Новому Році. Щоб Лайошеві бандура дзвеніла, Тані муза на плечах сиділа, сини радість приносили, внучата хату веселили!
Хай до Вашої хати лише добро приходить,
Лихо й нещастя здалека обходить!
Нових книжок, нових пісень у справжній демократичній Україні, за яку Ви, у такому важкому часі, як чую, горою стоїте! Христос рождається!
Мушинки і Мушинчата.

Дорогі наші друзі Танюша, Лайошу, Сашку! Щиро вітаємо Вас зі святом Воскресіння Ісуса Христа і бажаємо Вам Святої водички, смачної свяченими. Щастя, здоров’я, і Божої благодаті. Христос воскрес!
Мушинки і Мушинчата.
З Ужгорода 8 квітня 2001 рік.

Пряшів, 25.7.2002
Дорогі друзі!
Пару днів тому відправив листа. Вашу нову книжку прочитав у захопленні. Добра книжка. Дуже добра, бо щира. Замість живих квітів прийміть Ваш улюблений бузок на карточці.
Ваші Мушинки.

Христос Воскрес!
Сім’я Мушинків!
Сьогодні дійшли дві бандеролі з трьомами книжками- прекрасними. Особливо «Покаяння». Як то Ви встигаєте. А може у Вас є комбайн на виробництво книжок? Кинете думку, а вийде книжка! Щасти Вам! Велике спасибі!
Мушинка.

Дорогий Ісуску!
Принеси нашим дорогим друзям- поетесі Тетяні Фролові, її чоловікові- бандуристові Лайошу Мольнару, їх дітям, внукам і правнукамм під Різдвяну ялинку добре здоров’я, щастя і своє благословення, щоб Вони і в Новому році могли писати, грати і книжки друкувати і не лише нас, але й цілу Україну ними радувати.
Ми за те не будемо між собою сваритися, але Тебе і Твою дорогу матінку прославляти, аби після смертів на небо потрапити.
Микола і Магда Мушинки.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.