ПОЕТЕСА З-ПІД БІЛИХ ЗІР
Тернопільський краєзнавчий музей, Інститут національного відродження України й Тернопільський осередок Наукового товариства імені Шевченка провели літературно-мистецький вечір, приурочений до 60-річчя від дня народження талановитої української поетеси з села Білозірки Лановецького району Тетяни Фролової, котра мешкає у Львові.
Вечір почався високомистецькою композицією ансамблю Львівського відділення Українського товариства незрячих “Струмочок”, яка складалася з найкращих пісень українських композиторів, серед яких не загубилися І пісні на слова й музику ювілярки. Пісні перепліталися з віршами Фролової у виконанні авторки та учасниць ансамблю.
Слово про поетесу, прозаїка, співачку і композиторку з Білозірки випало виголосити мені. Й прагнув змалювати образ натхненної мисткині-патріотки та мужньої людини, яка перемогла тяжку біду і с для всіх нас прикладом.
Вірші ювілярки читали заслужена артистка України Віра Самчук і тележурналіст та літератор Ярослав Гевко, автор телефільму про поетесу.
Ще одну незабутню композицію створила Тетяна Фролова разом із своїм чоловіком – кобзарем і композитором Лайошем Молнаром. їх об’єднує не тільки спільне горе, а й творчість. Солінізантка читала власні вірші, разом із Лайошем співала його пісні на свої слова, чоловік виконував лемківські співанки тощо.
Щедрим був музичний дарунок для визначної землячки від уславленого ансамблю Тернопільської філармонії “Візерунок” яким керує Мирослав Бабчук (солістка Світлана Покидько), а також учнів Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв, що буквально зачарували своїм мистецтвом:
Євгенії Згурської (спів), Софійки Мийник (скрипка), Артемка Замкова (віолончель), Олі Магац (бандура), Наступі Брездень (фортепіано).
Щиро привітали ювілярку директор краєзнавчого музею Венедикт Лавренюк, учителька Тернопільської школи для незрячих Ганна Богатирьова, працівники управління соціального захисту та фонду Інвалідів Ірина Базилввська і Володимир Качановський. Відомий графік Ярослав Омелян подарував поетесі створений до цього вечора екслібрис.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9